Liga a 4-a / Arbitrii şi observatorii etapei a 15-a

Liga a 4-a / Arbitrii şi observatorii etapei a 15-a

AJF Călăraşi programează sâmbătă, 9 noiembrie, începând cu ora 14.00 partidele din cadrul rundei a 15-a a ligii a 4-a.  Iată mai jos lista arbitrilor şi observatorilor delegaţi să oficieze mânie

 

Etapa a 15-a / Sâmbătă, 9 noiembrie, ora 14.00

Steaua Radovanu – Dunărea Ciocăneşti

Arbitri: Marius Leca – Laurenţiu Ruse, Adrian Ioniţă

Observator: Constantin Ştefan

Petrolul – Progresul Fundulea

Arbitri: Laurenţiu Baicu – Gabriel Oprea, Nicuşor Oprea

Observator: George Oprea

ACS Roseţi – Tricolorul Jegălia

Arbitri: Costin Dan – Alex. Popa, Robert Cârlea

Observator: Silviu Bălan

Unirea Mânăstirea – Victoria Lehliu

Arbitri: Cristian Zardova – Ionuţ Jecu, Alexandru Nicoiu

Observator: Costel Stan

CSM Olteniţa – Vulturii Gălbinaşi

Arbitri: Liviu Mitea – Ştefan Tudor, Petronel Nicu

Observator: Alexandru Ionel

Conpet – Dunărea Grădiştea

Arbitri: Virgil Văleanu – Ionel Duţă, Bogdan Negoiţă

Observator: Iulian Bobeică

Unirea Dragalina – Spicul Vâlcelele

Arbitri: Gabriel Bondoc – Mihăi Drăgănescu, Ionuţ Băţan

Observator: Ionel Ivanciu

Victoria Chirnogi – Partizan Crivăţ

Arbitri: Manu Ciobănescu – Iulian Creţu, Florinel Dinu

Observator: Mirel Burlacu

Venus Independenţa – Viitorul Curcani

Arbitri: Marius Anghel – Gabriel Chirnogeanu, Răzvan Tătaru

Observator: Romeo Caramavrov

Clasament

  1. Venus Independenţa  14  13   1   0   60-8     40
  2. Unirea Mânăstirea      14  11   0   3   48-13   33
  3. Partizan Crivăţ              14    9   3   2  53-24    30
  4. CSM Olteniţa                14    9   1   4   49-17   28
  5. Spicul Vâlcelele            14    8   2   4   35-25   26
  6. Viitorul Curcani            14    8   2   4   39-32   26
  7. Victoria Chirnogi          14    8   0   6   38-32   24
  8. Dunărea Ciocăneşti     14    7   1   6   42-22   22
  9. ACS Roseţi                     14    6   2   6   43-33  20
  10. Dunărea Grădiştea    14    6   2   6   33-29   20
  11. Victoria Lehliu            14    5   3   6   32-33   18
  12. Progresul Fundulea   14    6   0   8   21-25   18    
  13. Tricolorul Jegălia       14     5   1   8   24-34   16
  14. Steaua Radovanu      14    4   3    7   35-42  15
  15. Unirea Dragalina       14     4   1   9   24-46  13
  16. Petrolul Ileana           14    4   0  10   28-54  12
  17. Conpet Şt. Cel Mare 14    1   0  13   13-72    3
  18. Vulturii Gălbinaşi      14    1   0  13   18-94    3