AJF Călăraşi / Programul turului ligii a 4-a, Ediţia 2019 / 2020

AJF Călăraşi / Programul turului ligii a 4-a, Ediţia 2019 / 2020

Sâmbătă a fost stabilit programul partidelor din cadrul campionatului judeţean de fotbal, ediţia 2019 – 2020 care va debuta pe 3 august. Turul se va încheia pe 23 noiembrie. Returul va începe pe 30 noiembrie.

Iată mai jos ţintarul jocurilor din cadrul TURULUI

Etapei  a 1-a / 3 august

Partizan Crivăţ – Dunărea Ciocăneşti

Spicul Vâlcelele – Viitorul Curcani

Dunărea Grădiştea – Venus Independenţa

Vulturii Gălbinaşi – Victoria Chirnogi

Victoria Lehliu – Unirea Dragalina

Tricolorul Jegălia – Conpet Ştefan cel Mare

Progresul Fundulea – CSM Olteniţa

Steaua Radovanu – Unirea Mânăstirea

Petrolul Ileana – ACS Roseţi

 

Etapa a 2-a / 10 august

Dunărea Ciocăneşti – ACS Roseţi

Unirea Mânăstirea – Petrolul Ileana

CSM Olteniţa – Steaua Radovanu

Conpet Şt. Cel Mare – Progresul Fundulea

Unirea Dragalina – Tricolorul Jegălia

Victoria Chirnogi – Victoria Lehliu

Venus – Vulturii Gălbinaşi

Viitorul Curcani – Dunărea Grădiştea

Partizan Crivăţ – Spicul Vâlcelele

 

Etapa a 3-a / 17 august

Spicul Vâlcelele – Dunărea Ciocăneşti

Dunărea Grădiştea – Partizan Crivăţ

Vulturii Gălbinaşi – Viitorul Curcani

Victoria Lehliu – Venus

Tricolorul – Victoria Chrnogi

Progresul Fundulea – Unirea Dragalina

Steaua Radovanu – Conpet

Petrolul Ileana – CSM Olteniţa

ACS Roseţi – Unirea Mânăstirea

 

Etapa a 4-a / 24 august

Dunărea Ciocăneşti – Unirea Mânăstirea

CSM Olteniţa – ACS Roseţi

Conpet – Petrolul Ileana

Unirea Dragalina – Steaua Radovanu

Victoria Chirnogi – Progresul

Venus – Tricolorul

Viitorul Curcani – Victoria Lehliu

Partizan – Vulturii Gălbinaşi

Spicul Vâlcelele – Dunărea Grădiştea

 

Etapa a 5-a / 31 august

Dunărea Grădiştea – Dunărea Ciocăneşti

Vulturii – Spicul Vâlcelele

Victoria Lehliu – Partizan

Tricolorul – Viitorul Curcani

Progresul – Venus

Steaua Radovanu – Victoria Chirnogi

Petrolul Ileana – Unirea Dragalina

ACS Roseţi – Conpet

Unirea Mânăstirea – CSM Olteniţa

 

Etapa a 6-a / 7 septembrie

Dunărea Ciocăneşti – CSM olteniţa

Conpet – Unirea Mânăstirea

Unirea Dragalina – ACS Roseţi

Victoria Chirnogi – Petrolul Ileana

Venus – Steaua Radovanu

Viitorul Curcani – Progresul Fundulea

Partizan Crivăţ – Tricolorul Jegălia

Spicul Vâlcelele – Victoria Lehliu

Dunărea Grădiştea – Vulturii Gălbinaşi

 

Etapa a 7-a / 14 septembrie

Vulturii – Dunărea Ciocăneşti

Victoria Lehliu – Dunărea Grădiştea

Tricolorul – Spicul Vâlcelele

Progresul – Partizan Crivăţ

Steaua Radovanu – Viitorul Curcani

Petrolul Ileana – Venus

ACS Roseţi – Victoria Chirnogi

Unirea Mânăstirea – Unirea Dragalina

CSM Olteniţa – Conpet

 

Etapa a 8-a / 21 septembrie

Dunărea Ciocăneşti – Conpet

Unirea Dragalina – CSM Olteniţa

Victoria Chirnogi – Unirea Mânăstirea

Venus – ACS Roseţi

Viitorul Curcani – Petrolul Ileana

Partizan – Steaua Radovanu

Spicul Vâlcelele – Progresul

Dunărea Grădiştea – Tricolorul

Vulturii Gălbinaşi – Victoria Lehliu

 

Etapa a 9-a / 28 septembrie

Victoria Lehliu – Dunărea Ciocăneşti

Tricolorul – Vulturii Gălbinaşi

Progresul – Dunărea Grădiştea

Steaua Radovanu – Spicul Vâlcelele

Petrolul – Partizan

ACS Roseţi – Viitorul Curcani

Unirea Mânăstirea – Venus

CSM Olteniţa – Victoria Chirnogi

Conpet – Unirea Dragalina

 

Etapa a 10-a / 5 octombrie

Dunărea Ciocăneşti – Unirea Dragalina

Victoria Chirnogi – Conpet

Venus – CSM Olteniţa

Viitorul Curcani – Unirea Mânăstirea

Partizan Crivăţ – ACS Roseţi

Spicul Vâlcelele – Petrolul

Dunărea Grădiştea – Steaua Radovanu

Vulturii Gălbinaşi – Progresul Fundulea

Victoria Lehliu – Tricolorul

 

Etapa a 11-a / 12 octombrie

Tricolorul – Dunărea Ciocăneşti

Progresul – Victoria Lehliu

Steaua Radovanu – Vulturii Gălbinaşi

Petrolul – Dunărea Grădiştea

ACS Roseţi – Spicul Vâlcelele

Unirea Mânăstirea – Partizan

CSM Olteniţa – Viitorul Curcani

Conpet – Venus

Unirea Dragalina – Victoria Chirnogi

 

Etapa a 12-a / 19 octombrie

Dunărea Ciocăneşti – Victoria Chirnogi

Venus – Unirea Dragalina

Viitorul Curcani – Conpet

Partizan Crivăţ – CSM Olteniţa

Spicul Vâlcelele – Unirea Mânăstirea

Dunărea Grădiştea – ACS Roseţi

Vulturii Gălbinaşi – Petrolul Ileana

Victoria Lehliu – Steaua Radovanu

Tricolorul – Progresul Fundulea

 

Etapa a 13-a / 26 octombrie

Progresul – Dunărea Ciocăneşti

Steaua Radovanu – Tricolorul

Petrolul – Victoria Lehliu

ACS Roseţi – Vulturii Gălbinaşi

Unirea Mânăstirea – Dunărea Grădiştea

CSM Olteniţa – Spicul Vâlcelele

Conpet – Partizan Crivăţ

Unirea Dragalina – Viitorul Curcani

Victoria Chirnogi – Venus

 

Etapa a 14-a / 2 noiembrie

Dunărea Ciocăneşti – Venus

Viitorul Curcani – Victoria Chirnogi

Partizan – Unirea Dragalina

Spicul Vâlcelele – Conpet

Dunărea Grădiştea – CSM Olteniţa

Victoria Lehliu – ACS Roseţi

Tricolorul – Petrolul Ileana

Progresul Fundulea – Steaua Radovanu

 

Etapa a 15-a / 9 noiembrie

Steaua Radovanu – Dunărea Ciocăneşti

Petrolul – Progresul Fundulea

ACS Roseţi – Tricolorul Jegălia

Unirea Mânăstirea – Victoria Lehliu

CSM Olteniţa – Vulturii Gălbinaşi

Conpet – Dunărea Grădiştea

Unirea Dragalina – Spicul Vâlcelele

Victoria Chirnogi – Partizan Crivăţ

Venus – Viitorul Curcani

 

Etapa a 16-a / 16 noiembrie

Dunărea Ciocăneşti – Viitorul Curcani

Partizan Crivăţ – Venus

Spicul Vâlcelele – Victoria Chirnogi

Dunărea Grădiştea – Unirea Dragalina

Vulturii – Conpet

Victoria Lehliu – CSM Olteniţa

Tricolorul Jegălia – Unirea Mânăstirea

Progresul – ACS Roseţi

Steaua Radovanu – Petrolul Ileana

 

Etapa a 17-a / 23 noiembrie

Petrolul Ileana – Dunărea Ciocăneşti

ACS Roseţi – Steaua Radovanu

Unirea Mânăstirea – Progresul Fundulea

CSM Olteniţa – Tricolorul Jegălia

Conpet – Victoria Lehliu

Unirea Dragalina – Vulturii Gălbinaşi

Victoria Chirnogi – Dunărea Grădiştea

Venus – Spicul Vâlcelele

Viitorul Curcani – Partizan Crivăţ