Sâmbătă a fost stabilit programul partidelor din cadrul campionatului judeţean de fotbal, ediţia 2019 – 2020 care va debuta pe 3 august. Turul se va încheia pe 23 noiembrie. Returul va începe pe 30 noiembrie.
Iată mai jos ţintarul jocurilor din cadrul TURULUI
Etapei a 1-a / 3 august
Partizan Crivăţ – Dunărea Ciocăneşti
Spicul Vâlcelele – Viitorul Curcani
Dunărea Grădiştea – Venus Independenţa
Vulturii Gălbinaşi – Victoria Chirnogi
Victoria Lehliu – Unirea Dragalina
Tricolorul Jegălia – Conpet Ştefan cel Mare
Progresul Fundulea – CSM Olteniţa
Steaua Radovanu – Unirea Mânăstirea
Petrolul Ileana – ACS Roseţi
Etapa a 2-a / 10 august
Dunărea Ciocăneşti – ACS Roseţi
Unirea Mânăstirea – Petrolul Ileana
CSM Olteniţa – Steaua Radovanu
Conpet Şt. Cel Mare – Progresul Fundulea
Unirea Dragalina – Tricolorul Jegălia
Victoria Chirnogi – Victoria Lehliu
Venus – Vulturii Gălbinaşi
Viitorul Curcani – Dunărea Grădiştea
Partizan Crivăţ – Spicul Vâlcelele
Etapa a 3-a / 17 august
Spicul Vâlcelele – Dunărea Ciocăneşti
Dunărea Grădiştea – Partizan Crivăţ
Vulturii Gălbinaşi – Viitorul Curcani
Victoria Lehliu – Venus
Tricolorul – Victoria Chrnogi
Progresul Fundulea – Unirea Dragalina
Steaua Radovanu – Conpet
Petrolul Ileana – CSM Olteniţa
ACS Roseţi – Unirea Mânăstirea
Etapa a 4-a / 24 august
Dunărea Ciocăneşti – Unirea Mânăstirea
CSM Olteniţa – ACS Roseţi
Conpet – Petrolul Ileana
Unirea Dragalina – Steaua Radovanu
Victoria Chirnogi – Progresul
Venus – Tricolorul
Viitorul Curcani – Victoria Lehliu
Partizan – Vulturii Gălbinaşi
Spicul Vâlcelele – Dunărea Grădiştea
Etapa a 5-a / 31 august
Dunărea Grădiştea – Dunărea Ciocăneşti
Vulturii – Spicul Vâlcelele
Victoria Lehliu – Partizan
Tricolorul – Viitorul Curcani
Progresul – Venus
Steaua Radovanu – Victoria Chirnogi
Petrolul Ileana – Unirea Dragalina
ACS Roseţi – Conpet
Unirea Mânăstirea – CSM Olteniţa
Etapa a 6-a / 7 septembrie
Dunărea Ciocăneşti – CSM olteniţa
Conpet – Unirea Mânăstirea
Unirea Dragalina – ACS Roseţi
Victoria Chirnogi – Petrolul Ileana
Venus – Steaua Radovanu
Viitorul Curcani – Progresul Fundulea
Partizan Crivăţ – Tricolorul Jegălia
Spicul Vâlcelele – Victoria Lehliu
Dunărea Grădiştea – Vulturii Gălbinaşi
Etapa a 7-a / 14 septembrie
Vulturii – Dunărea Ciocăneşti
Victoria Lehliu – Dunărea Grădiştea
Tricolorul – Spicul Vâlcelele
Progresul – Partizan Crivăţ
Steaua Radovanu – Viitorul Curcani
Petrolul Ileana – Venus
ACS Roseţi – Victoria Chirnogi
Unirea Mânăstirea – Unirea Dragalina
CSM Olteniţa – Conpet
Etapa a 8-a / 21 septembrie
Dunărea Ciocăneşti – Conpet
Unirea Dragalina – CSM Olteniţa
Victoria Chirnogi – Unirea Mânăstirea
Venus – ACS Roseţi
Viitorul Curcani – Petrolul Ileana
Partizan – Steaua Radovanu
Spicul Vâlcelele – Progresul
Dunărea Grădiştea – Tricolorul
Vulturii Gălbinaşi – Victoria Lehliu
Etapa a 9-a / 28 septembrie
Victoria Lehliu – Dunărea Ciocăneşti
Tricolorul – Vulturii Gălbinaşi
Progresul – Dunărea Grădiştea
Steaua Radovanu – Spicul Vâlcelele
Petrolul – Partizan
ACS Roseţi – Viitorul Curcani
Unirea Mânăstirea – Venus
CSM Olteniţa – Victoria Chirnogi
Conpet – Unirea Dragalina
Etapa a 10-a / 5 octombrie
Dunărea Ciocăneşti – Unirea Dragalina
Victoria Chirnogi – Conpet
Venus – CSM Olteniţa
Viitorul Curcani – Unirea Mânăstirea
Partizan Crivăţ – ACS Roseţi
Spicul Vâlcelele – Petrolul
Dunărea Grădiştea – Steaua Radovanu
Vulturii Gălbinaşi – Progresul Fundulea
Victoria Lehliu – Tricolorul
Etapa a 11-a / 12 octombrie
Tricolorul – Dunărea Ciocăneşti
Progresul – Victoria Lehliu
Steaua Radovanu – Vulturii Gălbinaşi
Petrolul – Dunărea Grădiştea
ACS Roseţi – Spicul Vâlcelele
Unirea Mânăstirea – Partizan
CSM Olteniţa – Viitorul Curcani
Conpet – Venus
Unirea Dragalina – Victoria Chirnogi
Etapa a 12-a / 19 octombrie
Dunărea Ciocăneşti – Victoria Chirnogi
Venus – Unirea Dragalina
Viitorul Curcani – Conpet
Partizan Crivăţ – CSM Olteniţa
Spicul Vâlcelele – Unirea Mânăstirea
Dunărea Grădiştea – ACS Roseţi
Vulturii Gălbinaşi – Petrolul Ileana
Victoria Lehliu – Steaua Radovanu
Tricolorul – Progresul Fundulea
Etapa a 13-a / 26 octombrie
Progresul – Dunărea Ciocăneşti
Steaua Radovanu – Tricolorul
Petrolul – Victoria Lehliu
ACS Roseţi – Vulturii Gălbinaşi
Unirea Mânăstirea – Dunărea Grădiştea
CSM Olteniţa – Spicul Vâlcelele
Conpet – Partizan Crivăţ
Unirea Dragalina – Viitorul Curcani
Victoria Chirnogi – Venus
Etapa a 14-a / 2 noiembrie
Dunărea Ciocăneşti – Venus
Viitorul Curcani – Victoria Chirnogi
Partizan – Unirea Dragalina
Spicul Vâlcelele – Conpet
Dunărea Grădiştea – CSM Olteniţa
Victoria Lehliu – ACS Roseţi
Tricolorul – Petrolul Ileana
Progresul Fundulea – Steaua Radovanu
Etapa a 15-a / 9 noiembrie
Steaua Radovanu – Dunărea Ciocăneşti
Petrolul – Progresul Fundulea
ACS Roseţi – Tricolorul Jegălia
Unirea Mânăstirea – Victoria Lehliu
CSM Olteniţa – Vulturii Gălbinaşi
Conpet – Dunărea Grădiştea
Unirea Dragalina – Spicul Vâlcelele
Victoria Chirnogi – Partizan Crivăţ
Venus – Viitorul Curcani
Etapa a 16-a / 16 noiembrie
Dunărea Ciocăneşti – Viitorul Curcani
Partizan Crivăţ – Venus
Spicul Vâlcelele – Victoria Chirnogi
Dunărea Grădiştea – Unirea Dragalina
Vulturii – Conpet
Victoria Lehliu – CSM Olteniţa
Tricolorul Jegălia – Unirea Mânăstirea
Progresul – ACS Roseţi
Steaua Radovanu – Petrolul Ileana
Etapa a 17-a / 23 noiembrie
Petrolul Ileana – Dunărea Ciocăneşti
ACS Roseţi – Steaua Radovanu
Unirea Mânăstirea – Progresul Fundulea
CSM Olteniţa – Tricolorul Jegălia
Conpet – Victoria Lehliu
Unirea Dragalina – Vulturii Gălbinaşi
Victoria Chirnogi – Dunărea Grădiştea
Venus – Spicul Vâlcelele
Viitorul Curcani – Partizan Crivăţ