Liga a 4-a ACERBIS / Arbitrii şi observatorii etapei a 12-a

Sâmbătă, de la ora 14.00, AJF Călăraşi programează meciurile etapei a 12-a a ligii a 4-a ACERBIS. Derby-ul etapei, Victoria Chirnogi – Venus Independenţa va fi condus la centru de Alin Ursu.

Iată mai jos lista arbitrilor şi observatorilor care vor oficia sâmbătă:

 

Etapa a 12-a / Sâmbătă, 3 noiembrie, ora 14.00

Progresul Fundulea – Victoria Lehliu

Arbitri Marius Anghel – Ionuţ Jecu, Ionel Ivanciu

Observator Ionel Ivanciu

 

Victoria Chirnogi – Venus Independenţa

Arbitri Alin Ursu - Ionuţ Bîţan, Laurenţiu Ruse

Observator Iulian Bobeică

 

Zarea Cuza Vodă – Dunărea Ciocăneşti

Arbitri Cistin Dan – Alexandru Popa, Cristian Ionuţ Alex

Observator Costel Udrea

 

Mostiştea Ulmu – Viitorul Curcani

Arbitri Iulian Creţu – Nicuşor Oprea, Adrian Ioniţă

Observator Mirel Burlacu

 

Unirea Mănăstirea – Partizan Crivăţ

Arbitri Cristian Zardova – Robert Cârlea, Marius Tudose

Observator Constantin Petre

 

ACS Roseţi – Tricolorul Jegălia

Arbitri Adrian Ilie – Ştefan Tudor, Valerian Toma

Observator Romeo Caramavrov

 

Unirea Dragalina – Steaua Radovanu

Arbitri Liviu Mitea – Florinel Dinu, Gabriel Oprea

Observator Ionel Alexandru

 

Victoria Dragoş Vodă – Dunărea Grădiştea

Arbitri Ionel Rădulescu – Alexandru Bogdan, Mădălin Zamfira

Observator Ştefan Marin

 

Clasament

1. Mostiştea Ulmu              10    9   1   0    43-4     28

2. Dunărea Ciocăneşti      11   7   2   2     27-14   23

3. Venus Independenţa      11   6   2   3    32-12   20

4. Victoria Chirnogi            11   6   1   4    32-20   19

5. Tricolorul Jegălia            10   5   4   1    21-11   19

6. Unirea Mănăstirea         10    5   3   2   32-17   18

7. ACS Roseţi                    10    4   3   3   31-19   15

8. Spicul Vâlcelele             11    4   2   5   20-24   14

8. Unirea Dragalina           10    4   2   4    21-26   14

9. Partizan Crivăţ               10    4   1   5   12-24    13

10. Dunărea Grădiştea     10    3   2   5   16-21    11

11. Viitorul Curcani            10   3   2   5    14-26    11

12. Steaua Radovanu       10    3   1   6    18-33   10

13. Progresul Fundulea     10   2   3   5    10-16     9

14. Victoria Lehliu              11   3   0   8    17-29     9

15. Victoria Dragoş Vodă 10   3   0   7      8-25     9

16. Zarea Cuza Vodă        11   2   1   8    16-49     7